Cadillac Owners Forum banner

1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
Cadillac seville sts 4.9 V8
10 Posts
Discussion Starter #1
Witam, posiadam sevilla 4.9 v8 z 1992 roku i mam problem, gdy w czsie jazdy dodam gwałtownie gaz do tracę moc jak przez czegos mu brakowało. Prosze o pomoc.

·
Registered
92 Fleetwood 2dr cpe - FWD, 96 Seville SLS, 02 Seville
827 Posts
(Za pomocą tłumacza Google)

Dwie możliwości:
1) mogłeś stracić wtryskiwacz paliwa
2) jeśli zbiornik paliwa jest mniej niż w połowie pełny, czy tracisz moc na szybkich zakrętach lub ostrych przystankach? Jeśli tak, przegrody w zbiorniku paliwa prawdopodobnie zniknęły, umożliwiając wycieki paliwa z pompy paliwa.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #3 (Edited by Moderator)
(Za pomocą tłumacza Google)

Dwie możliwości:
1) mogłeś stracić wtryskiwacz paliwa
2) jeśli zbiornik paliwa jest mniej niż w połowie pełny, czy tracisz moc na szybkich zakrętach lub ostrych przystankach? Jeśli tak, przegrody w zbiorniku paliwa prawdopodobnie zniknęły, umożliwiając wycieki paliwa z pompy paliwa.
Sprawdzę to.na prostej drodze też to mi robi.jak dłużej tak pojeżdżę to wychodzi bład E046.

·
Registered
827 Posts
kod E046 to problem z paliwem na lewym brzegu. prawdopodobnie wtryskiwacz paliwa po lewej stronie, ale może to być czujnik O2, świece zapłonowe lub wyciek z kolektora dolotowego po tej stronie. opublikowano tutaj tabelę diagnostyczną:

(przepraszam moderatorzy, nie mogłem znaleźć schematu w CF. / sorry moderators, could not find a diagram in CF)

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #5
Swiece wymieniłem wraz z przewodami.a co do czujników 02 to z prawej strony poprzedni właściciel wymienił a z lewej nie.wymienie go i zobaczę czy będzie poprawa.dam znać.dzieki za pomoc.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #6
A jak jest z podświetleniem wnętrza bo mi nie działa ,bezpiecznik dobry.swieci tylko w bagażniku.

·
Administrator
2002.5 F55 CORSA STS, 2014 Explorer XLT FWD
67,924 Posts
sefiro, please try to have Tomasz use an English translator app - there are many 4.9 owners who might be able to help if they could decipher what he's saying. Thanks.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #8
And as it is with the interior lighting because it does not work for me, a good fuse. Lights only in the trunk.

·
Registered
827 Posts
Sorry Tomaz, English time..

Please post the lighting issue in a separate thread.

All, he's trying to fix a E046 issue with his 92 Seville.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #12
Witam.czy czujniki tlenu mogą się różnić.Umnie ciężko kupić oryginalne.mogą być uniwersalne.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #13
Hello.or oxygen sensors may vary.My hard to buy the original. They can be universal.

·
Registered
827 Posts
Yes, the shape can vary. you should be replacing the upstream O2 sensor. you can compare options here.

Tak, kształt może się różnić. powinieneś wymienić górny czujnik O2. możesz porównać opcje tutaj.

·
Registered
10 Posts
Discussion Starter #15
Ok.oba are upper right and left. One was new and the other is old. Replace the old one and we will see.

1 - 15 of 15 Posts